خانه » بازی ها » اخبار بازیها » Rockstar تریلیون ها دلار از حساب متقلبان Gta v حذف کرد

Rockstar تریلیون ها دلار از حساب متقلبان Gta v حذف کرد

Grand Theft Auto V-Black Box

Rockstar تریلیون ها دلار از حساب متقلبان Gta v حذف کرد

سلام و درود به همه عزیزان 

همونجور که اطلاع دارید خیلی از عزیزانی که GTA رو به صورت انلاین بازی میکنند از ترینر برای بدست آوردن پول بیشتر بهره میبرند که متاسفانه تعداد این عزیزان این چند وقته شدیدا رو به افزایش بود که اینجا Rockstar وارد عمل شد .

Rockstar تریلیون ها دلار از حساب متقلبان Gta v

Rockstar کلیه اکانت هایی رو که از ترینر برای بدست آوردن پول در بازی استفاده کرده بودند رو اکثرا شناسایی و تریلیون ها دلار از اون ها کم کرد که البته جای تعجب هم نداره چون اگه توجه کرده باشید میزان استفاده از این ترینر ها اینقدر زیاد شده بود که آپدیت 1.36 بازی GTA V با یک ترینر جدا به اسم money ترینر در سایت های ایرانی و خیلی از سایت های دیگه عرضه شد .

 

همینطور باید اشاره کرد الان خیلی از دوستان که به اکانتشون برای بازی مراجعه میکنند (دوستانی که از ترینر استفاده کرده بودن) با پیامی مثل همانند “پول غیر قانونی که در بازی بدست آورده بودید از بانک حذف شده است ” خوب خیلی از دوستان شاید بپرسند دلیل این کار چیه ؟؟؟؟

Rockstar تریلیون ها دلار از حساب متقلبان Gta v

خوب تنها پاسخی که میشه داد اینه که : محیط بازی باید برای تمام عزیزان یکسان باشه به خاطر همین هم هست که راک استار در یه همچین مواردی همونجور که خیلی از عزیزان هم ازش انتظار دارن وارد عمل میشه و برخورد میکنه .

همینطور جدیدا راک استار برای برخورد بیشتر با کاربرانی که از چیت ها استفاده میکنند قوانینی برای بن موقت یا همیشگی کاربران بسته به تکرار استفاده از چیت و ترینر گذاشته .