خانه » بازی ها » اخبار بازیها » Airpod کمپانی Apple در ماه اکتبر عرضه نخواهد شد

Airpod کمپانی Apple در ماه اکتبر عرضه نخواهد شد

Airpod کمپانی Apple در ماه اکتبر عرضه نخواهد شد

Airpod کمپانی Apple در ماه اکتبر عرضه نخواهد شد

درود

کمپانی APPLE اعلام کرد که هندزفری های جدید این شرکت یعنی Airpod در ماه اکتبر عرضه نخواهد شد و هنوز در حال کار بر روی این هندزفری هست .

Airpod کمپانی Apple در ماه اکتبر عرضه نخواهد شد Airpod کمپانی Apple در ماه اکتبر عرضه نخواهد شد

Airpod اصلا چی هست ؟؟

Airpod هندزفری جدید کمپانی Apple با فناوری بسیار مدرن هست این هندزفری علاوه بر وایرلس بودن دارای حس گرهایی هستند که به طور مثال هنگام گوش دادن به موسیقی اگه شما این هندزفری رو از گوشتون در بیارید ، موسیقی متوقف و هنگامی که دوباره توی گوشتون بزارید موسیقی مجددا پخش میشه ، البته من این رو فقط برای مثال عرض کردم و این هندزفری قابلیت های بسیار بیشتری داره .

کمپانی Apple تاریخ انتشار جدیدی برای این هندزفری اعلام نکرده این در حالیه که وب سایت Airpod هنوز در وب سایتش زده که اواخر اکتبر عرضه خواهند شد .

هندزفری جدید Apple فقط به اندازه 5 ساعت در خودش شارژ نگه میداره البته شما میتونید با وصل کردن اونها به باکس یا همون شارژر همراهی که باهاشون هست اونا رو مجددا شارژ کنید (شارژر یا باکس همراه هندزفری به اندازه 24 ساعت درون خودش شارژ نگه میداره)

این هندزفری ها رو میتونید با نزدیک کردن به ساعت Apple یا Iphone به اونها وصل کنید و به اسونی با زدن روی هندزفری ها به Siri (برنامه هوشمند apple برای کنترل کردن مثلا iphone به صورت زبانی ، یه چیزی در cortana ویندوز 10)دسترسی پیدا کنید .