بازی های اپلیکیشن xbox live ویندوز 10 آفلاین شد

بازی های اپلیکیشن xbox live ویندوز 10 آفلاین شد

بازی های اپلیکیشن xbox live ویندوز 10 آفلاین شد

درود

مایکروسافت آپدیت هایی رو برای Xbox live ویندوز آماده کرده که شما بتونید بازی ها رو به صورت آفلاین نیز بازی کنید ، قرار بر این هست که مثلا اگر شما جایی باشید که اینترنت نداشته باشید بازم بتونید بازی ها رو بازی کنید ، البته من فکر میکنم این قضیه بیشتر بدرد اونایی میخوره که دنبال کرک بازی ها هستن ، چون اینجوری کرک اینجور بازی ها اسونتر میشه 😀 .

بازی های اپلیکیشن xbox live ویندوز 10 آفلاین شد

 

الان در حال حاضر اکثر بازی ها از قابلیت آفلاین ساپورت میکنن فقط برای اطمینان به سایت Www.xbox.com برید و دنبال بازی تون بگردید و مطمئن بشید که افلاین هم میشه بازیش کرد .

اکثر بازی های Campaign یا بهتره بگیم تک نفره رو میشه به صورت افلاین بازی کرد اما این واضحه که مطمئنا برای بازی های Co-op و Multiplayer که به اینترنت نیازدارن یه همچین قابلیتی وجود نداره و قطعا این رو هم باید بدونید که leaderboard یا بخش های امتیازدهی بازی ها هم در حالت offline در دسترس نخواهند بود .

البته برای این قابلیت محدودیتی هایی هم وجود خواهد داشت یکی از محدودیت ها این هست که شما در ان واحد فقط میتونید از یک دستگاه به صورت افلاین استفاده کنید و برای افلاین هم باید دستگاهی که میخواید ازش به صورت افلاین استفاده کنید رو تنظیم کنید و اون رو روی افلاین ست کنید .

نحوه تنظیم ویندوز 10 برای افلاین بازی کردن

  • در این مراحل باید انلاین باشید
  • ابتدا مطمئن بشید که ویندوز شما کلیه آپدیت ها رو دریافت کرده ، برای اینکار به windows update برید و ببینید اگه آپدیتی هست اون رو دانلود و نصب کنید .
  • Store رو باز کنید اگه به حسابتون لاگین نشدید ، لاگین بشید .
  • روی ایکون حسابتون کلیک کنید .
  • روی Settings کلیک کنید در اینجا بخش offline permissions رو فعال کنید .
  • حالا هنگامی که هنوز آنلاین هستید باید تک تک بازی هاتون رو اجرا کرده و به Xbox live لاگین بشید تا بعدا بتونید اون بازی رو آفلاین اجرا کنید .
  • بعد از اینکه هر بازی رو اجرا و لاگین شدید میتونید خارج بشید .

البته این با اینکه قدم خوبی هست در این جهت ولی من فکر میکنم مایکروسافت خیلی در این زمینه ضعیف یا شایدم بهتر باشه بگم محدود عمل کرد ، چون همین الان قابلیت آفلاین در استیم موجود و برای افلاین بازی کردن نیازی به این دردسرها نیست ، البته ناگفته نمونه همین امر هم باعث شده هر بازی که میاد تو استیم فورا کرکش میاد 😀 .

==============================

تا خبری دیگر از بخش خبری وب سایت موفق و پیروز باشید .

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: crowsource.org | Thanks to gaymasaj.info, click here and unzensiert-privat.com