خانه » بازی ها » اخبار بازیها » ریس Bioware می گوید Ryder فوق العاده است “انیمیشن بهبود می یابد”

ریس Bioware می گوید Ryder فوق العاده است “انیمیشن بهبود می یابد”

ریس Bioware می گوید Ryder فوق العاده است "انیمیشن بهبود می یابد"

ریس Bioware می گوید Ryder فوق العاده است “انیمیشن بهبود می یابد”

تریلری 5 دقیقه ای از گیم پلی بازی Mass effect andromeda که در Game Awards به نمایش گذاشته شد ، تریلر خیلی جالبی از بازی رو عرضه کرد + صورت شخصیت مونث بازی یعنی Ryder ، که به خوبی روی Motion Capture های اون کار نشده بود ، به عبارت ساده تر حرکات صورت اون خیلی ضعیف بود .

ریس Bioware می گوید Ryder فوق العاده است "انیمیشن بهبود می یابد"

Bioware در پاسخ به طرفداران بازی که از این امر ناراضی بودند گفته که Andromeda هنوز یک پروژه در حال کار است و نیمه تمام .

خوب مطمئنا تمام طرفداران بازی فقط با صورت Ryder از بازی زده نشده بودند و با توجه به تریلری که منتشر شد بازی نکات منفی خیلی زیادی رو داشت همین امر باعث شد که مدیر استودیو Bioware در اکانت توییتر خودش دوباره به این موضوع پاسخ بده :

Aaryn Flynn : کاراکتر sara Ryder فوق العاده ، قوی ، خنده درا و ماجراجوست .

او مجددا گفته : ما متاسفیم که یک باگ در صورت اون وجود داره ولی ما اون رو بهبود میدیم.

Bioware تریلر جدید Mass Effect andromeda رو فردا یعنی در مورخه 4 Jan 2017 در CES منتشر خواهد شد که برای شما عزیزان در وب سایت قرار میدم .

==========================

برداشت ما : از نظر من Mass Effect اگر در دست کمپانی دیگری بود مثل MW که در ژانر اکشن تاریخی شد میتونست در سبک و ژانر خودش تاریخی بشه ، اما متاسفانه این بازی در دست بدترین کمپانی یعنی EA و بدتر از اون در دست Bioware هست ، کمپانی ای که ثابت کرده که هیچ اهمیتی به فرنچایز نمیده و فقط دنبال روش هایی هست که بتونه بیشتر از کاربران پول بکشه .

ما همچین مشکلاتی رو در Mass Effect 3 هم داشتیم و دوستانی که این سری رو دنبال میکردن مطمئنا میدونن Casey hudson چه قول هایی رو در مورد ME3 داد و نهایتا یک بازی افتضاح رو عرضه کردن که چه از لحاظ گیم پلی و چه از لجاظ گرافیک نسخه PC اون یک فاجعه بود !! البته بحث داستان نیز چیز دیگری بود که کل فرنچایز رو نابود کرد!!

===========================

بخش خبری Game4pc