فیلمنامه Uncharted هم اکنون کامل شده است

فیلمنامه Uncharted هم اکنون کامل شده است

فیلمنامه Uncharted هم اکنون کامل شده است

آقای Joe Carnahan نویسنده فیلم Uncharted در اینستاگرام خود اعلام کرد که کار نوشتن فیلم تمام شده و حال کار اصلی که ساخت فیلم می باشد شروع میشود.

اقای Joe Carnahan گفته که فیلم uncharted شما را شگفت زده خواهد کرد ، ظاهرا او فکر میکند که فیلم uncharted از فیلم های موجود در هالیوود و … خیلی بهتر خواهد بود باید دید که ایا واقعا اینطور است؟!!

او همچنین تصویری از عنوان فیلمنامه را منتشرکرده است که در زیر میتوانید مشاهده کنید!!فیلمنامه Uncharted هم اکنون کامل شده است

آقای Joe Carnahan اعلام کرده اگر فیلمنامه بهتری هم اکنون در هالیوود موجود است من میخواهم آن را بخوانم چون این فیلمنامه فوق العاده است!!!

فیلم uncharted در ابتدا در سال 2009 معرفی شد ، که به صورت مداوم از هم می پاشید و پروژه اون به صورت کامل شکل نمی گرفت ، حتی از بازیگرانی برای بازی در نقش های مختلف فیلم نام برده شد ، چندین و چند بار کارگردان فیلم عوض شد و … البته در حال حاضر طبق آخرین اخبار Sony قصد دارد به روند ساخت فیلم سرعت ببخشد ولی هنوز تاریخ انتشاری برای اون مشخص نشده است.

=================

بخش خبری Game4pc

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: www.3dsmonde.com | Thanks to r4icarduks.com, read here and springfield-mechanical.com