خانه » بازی ها » اخبار بازیها » نسخه های ویژه بازی Injustice 2 معرفی شدند

نسخه های ویژه بازی Injustice 2 معرفی شدند

تریلر جدید بازی Injustice 2 به نام Your Battles Your Way

نسخه های ویژه بازی Injustice 2 معرفی شدند

بعد از انتشار یک تریلر داستانی و همچنین تایید حضور شخصیت Darkseid در عنوان Injustice 2، حال جزئیات این نسخه منتشر شده است.

نسخه های ویژه بازی Injustice 2 معرفی شدند

صفحه پیش خرید Injustice 2نشان می‌دهد که این عنوان قرار است حداقل در قالب سه نسخه متفاوت به فروش برسد. اولین نسخه Standard با قیمت 60 دلار، دومین نسخه Digital Deluxe با قیمت 80 دلار و سومین نسخه نیز Ultimate با قیمت 100 دلار است.

نسخه Digital Deluxe حاوی سه شخصیت است که به صورت بسته الحاقی اضافه خواهند شد، امکان دیگر این بسته یک پوشش ویژه است که شخصیت Supergirl را به PowerGirl تبدیل می‌کند. در این حالت این شخصیت ظاهر، صدا و دیالوگ‌هایی کاملا متفاوت خواهد داشت. در نهایت با خرید این نسخه همچنین می‌توانید ظاهر ابزار شخصیت‌های خود را به حالتی ویژه به نام Defender  شخصی سازی نمایید.

اما در سوی دیگر نسخه  Ultimate، با تهیه این نسخه نُه شخصیت در قالب بسته‌های الحاقی به بازی شما اضافه خواهند شد.

برخی از شخصیت‌های قابل بازی شامل Harley Quinn ،Deadshot ،Batman ،Superman ،Supergirl ،Aquaman ،Atrocitus ،Gorilla Grodd ،Blue Beetle و Wonder Woman هستند. ضدقهرمان این قسمت یعنی Darkseid برای همه خریداران قابل بازی نخواهد بود. کسانی که بازی را پیش خرید نمایند قادر به استفاده از این شخصیت خواهند بود.

Injustice 2 در تاریخ 16 می برای PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.

============================

بخش خبری Game4pc