درآمد صنعت بازی سازی آمریکا در سال 2016

خرید اکانت بازی های PSN - کنسول های PS3 , PS4 با قیمت مناسب

درآمد صنعت بازی سازی آمریکا در سال 2016

به گزارش VentureBeat مجموع درآمدهای صنعت بازی سازی در آمریکا در سال 2016 بیش از 30.4 میلیارد دلار یا به عبارتی نزدیک به120 هزار میلیارد تومان بوده است.

درآمد صنعت بازی سازی آمریکا در سال 2016

بر اساس گزارشات منتشر شده، این عدد نسبت به سال 2015 در همه زمینه های بازی سازی در حوزه های موبایل، رایانه های شخصی، واقعیت مجازی و کنسول های دیجتال شاهد رشد بوده و به این ترتیب مخاطبین انتخاب های بیشتری برای لذت بردن از تجربه بازی های ویدئویی داشته اند.

در این گزارش آمده است که عرضه شدن تجهیزات واقعیت مجازی از جمله هدست های Oculus Rift، HTC Vive و Play Station VR به همراه ارتقای دو کنسول اصلی جهان بازی های ویدئویی یعنی پلی استیشن 4 پرو و اکس باکس وان اس همگی در دست یابی به این عدد بزرگ سهم داشته اند. به علاوه بازی هایی مانند پوکمون گو و سوپر ماریو ران نیز با فروش خیره کننده خود درآمد هنگفتی را روانه حساب توسعه دهندگان خود کردند. بازی های پر فروش و بلاک باستر های معروفی مانند CoD: Infinite Warfare، Battlefield 1 و Owerwatch هم جزو بازی هایی بودند که با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شده اند.

========================

بخش خبری Game4pc

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: http://www.swstrategy.org | Thanks to www.ir4dsuk.com, scutece.info and http://www.breastsurgerydraper.com