تریلر 20 دقیقه ای از بخش گیم پلی Singleplayer بازی Ghost Recon Wildlands

آپدیت 3 بازی Ghost Recon Wildlands منتشر شد + لیست تغییرات در این آپدیت

تریلر 20 دقیقه ای از بخش گیم پلی Singleplayer بازی Ghost Recon Wildlands

در حالی که کم کم به زمانِ انتشار بازی Ghost Recon: Wildlands نزدیک می‌شویم، اطلاعات و تریلرهای بیشتری نیز از آن منتشر می‌شود. در جدیدترینِ این اخبار، به‌تازگی یوبی‌سافت تریلری 20 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بخش تک‌نفره عنوان Wildlands منتشر کرده است.

=========================

تماشای آنلاین

poster
00:00
--
/
--

=========================

همانطور که می‌دانید در Wildlands شما قادر هستید بازی را کاملا بصورت آفلاین و تک‌نفره، تجربه نمایید. در این ویدیو که صحبت‌های دامینیک باتلر، طراح ارشد بازی را هم روی آن می‌شنویم، اطلاعات فراوانی درباره تنوع گیم‌پلیِ بازی به دست می‌آوریم

از نکات جذابی که در این تریلر مشاهده می‌شود، می‌توان به نقشه بزرگ و پر جزئیات بازی اشاره کرد که با سیستم چرخشی شب و روز و آب و هوای متغیر، جلوه بسیار زیبایی دارد. همچنین شما در بخش تک‌نفره می‌توانید بر هم‌تیمی‌های خود تسلط داشته باشید و دستوراتی را برای آن‌ها صادر کنید. استفاده از تجهیزات مدرن و متنوع همچون کوادکوپترها در بازی نیز به جذابیتِ آن می‌افزاید.

بازی Ghost Recon: Wildlands در تاریخ 7 مارس 2017 (17 اسفند) برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

========================

دانلود تریلر 20 دقیقه ای از بخش گیم پلی Singleplayer بازی Ghost Recon Wildlands

دانلود با کیفیت 360P با لینک مستقیم

حجم : 104.6MB

 

دانلود با کیفیت 720P با لینک مستقیم

حجم : 314MB

=======================

بخش خبری Game4pc

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: samcro-webradio.de | Thanks to www.f1-jeumobile.com, www.diving-scuba-divers.com and carte r4 3ds