خانه » بازی ها » اخبار بازیها » بازی Conan Exiles در هفته اول 32000 کپی فروخته است.

بازی Conan Exiles در هفته اول 32000 کپی فروخته است.

تاریخ انتشار نسخه کامل Conan Exiles اعلام شد

بازی Conan Exiles در هفته اول 32000 کپی فروخته است.

Funcom اعلام کرد که بازی Conan Exiles در هفته اول در PC حدود 320,000 نسخه فروخته است.

بازی Conan Exiles در هفته اول 32000 کپی فروخته است.

امروز توسعه دهنده بازی Conan Exiles که بصورت Steam Early Access در اختیار کاربران قرار گفته ، اعلام کرد که این بازی در هفته اول انتشار فقط برای PC حدود 320,000 نسخه فروش داشته است .

مدیر عامل Funcom اقای Rui Casais ادامه داد : Funcom در چند سال اخیر شرایط سختی را سپری کرده است ، حال با دیدن اینکه بازی ای که ما این همه زمان روی آن صرف کرده ایم با چنان استقالی روبرو شده است ، برای تمام کسانی که در اینجا (منظور پروژه Conan Exiles) کار میکنند ، نیرو بخش است.

این بازی با قیمت 30 دلار در استیم در دسترس هست ، که طبق گزارش ها ، این مقدار فروش احتمالا مبلغ ساخت این بازی را تاکنون بازگشت داده است.

او اعلام کرد که این بازی در حال حاضر یک ماجراجویی Early Access هست و ما تمام کاری را که باید ، انجام میدهیم تا این بازی را به یک بازی تمام عیار که چیز جدیدی برای رو کردن داشته باشد تبدیل کنیم!!

من فکر میکنم این واقعا موفقیت بسیار بزرگی هست ، مخصوصا اینکه این بازی در همون روز اول نسخه بدون DRM اون لیک شد و الان در کل اینترنت در دسترس هست و باید به Funcom تبریک گفت برای این موفقیت.

امروز نیز قابلیت جدیدی به این بازی اضافه شده است که ابزار Mod است که به شما برای Mod کردن هر چیزی در بازی کمک میکند و در نهایت حتی به شما این امکان را میدهد تا ان را در Steam WorkShop برای دیگر کاربران نیز آپلود کنید!!

============================

بخش خبری Game4pc