خانه » بازی ها » اخبار بازیها » بازی Mass Effect Andromeda در بخش SideQuest قوی خواهد بود

بازی Mass Effect Andromeda در بخش SideQuest قوی خواهد بود

خرید اکانت بازی Mass Effect Andromeda

بازی Mass Effect Andromeda در بخش SideQuest قوی خواهد بود.

استودیو Bioware در مصاحبه ای به PC Gamer گفته است بازی Mass Effect Andromeda دارای Sidequest های معنی دار و مهم خواهد بود.

بازی Mass Effect Andromeda در بخش SideQuest قوی خواهد بود

اقای Fabrice Condominas از Bioware گفته است ، که Bioware بازخوردهای مربوط به Sidequest های بازی Dragon Age Inquisition را شنیده و از آنها درس گرفته است.

یکی از مواردی که از بازی Dragon Age Inquisition مورد نقد قرار گرفته و زیر سوال رفته بود این بود که Side Quest ها در این بازی کوچک بوده و در بعضی موارد خسته کننده بودند ، البته هر چند Bioware تایید نکرده است ولی باید اضافه کرد که Sidequest های بازی Mass Effect 3 هم اصلا به داستات اصلی بازی به خوبی متصل نبودند و فقط در جهت بدست آوردن متحدین برای جنگ بود.

اخیرا نیز Bioware اعلام کرده بود که در Mass Effect Andromeda ماموریت Loyalty رو مجدد خواهیم داشت ، که من فکر میکنم دلیل قرار دادن مجدد اینها تجربه موفقی بود که این ماموریت ها در ME1 و ME2 داشتند

از نظر من Bioware در حال ساخت Mass Effect Andromeda با تجربه های موفقی  هست که در دو نسخه اول ME ، بدست آورده ، یک کهکشان جدید و داستان پردازی خوب همانند ME1  و گیم پلی قوی و ماموریت های متنوع همانند ME2.

باید صبر کرد و دید در 21 March بازی ME Andromeda چگونه عمل خواهد کرد.

این بازی در 21 March برای سه کنسول PS4,XB1,PC عرضه خواهد شد.

==============================

بخش خبری Game4pc