فیلمی بر اساس بازی The Division در راه است.

دانلود بکاپ یوپلی بازی Tom Clancy's The Division

فیلمی بر اساس بازی The Division در راه است.

مدیر عامل کمپانی Ubisoft اقای Yves Guillemot اعلام کرد که فیلم بازی The Division در راه است!

فیلمی بر اساس بازی The Division در راه است.

مدیر عامل کمپانی بزرگ Ubisoft اعلام کرد که فیلمی که بر اساس بازی The Division قرار است ساخته شود در راه است اما هنوز موانعی را پیش رو دارد.

او در ابتدا اعلام کرد ” این فیلم در راه است ” که بعد حرف خود را تصحیح کرده و گفت ” این فیلم در مراحل اول ، ساخت است”

یوبیسافت برای ساخت این فیلم مراحل زیادی را برای طی کردن دارد تا بتواند کار ساخت این فیلم را آغاز کند ، طبق آخرین اطلاعات آنها هنوز استودیویی از HollyWood را برای ساخت این فیلم باید انتخاب کنند. طبق گفته های اقای Yves Guillemot ، بسیاری علاقه مند به این کار هستند. ولی او از کمپانی خاصی برای ساخت این فیلم نام نبرد. آخرین فیلمی که یوبیسافت ساخته بود ، فیلم Assassins Creed می باشد که با همکاری FOX ساخته شد .

فیلمنامه این ، فیلم نیز هنوز در دست نوشتن هست و کار آن تمام نشده است ، Yves Guillemot همچنین اعلام کرد که یوبیسافت اخیرا Stephen Gaghan را که یک حرفه ای هالیوود هست برای نوشتن و کارگردانی این فیلم استخدام کرده است.

همانطور که قبلا هم اعلام شده بود ، Jake Gyllenhaal و Jessica Chastain از ستارگان این فیلم خواهند بود که لازم به ذکر است که هر دوی آنها از برندگان جوایز اسکار هستند .

هنوز هیچ جزئیاتی از فیلم The Division و همچنین داستان اون و اینکه در چه تاریخی کار فیلم برداری آن اغاز میشود و چه موقع به پرده سینما می آید در دسترس نیست .

===========================

بخش خبری Game4pc

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: http://www.atuonline.org | Thanks to www.r4idsiit.com, http://www.haxi.org and see here