خانه » بازی ها » اخبار بازیها » نسخه Open Beta بازی Ghost Recon Wildlands هفته اینده آغاز میشود

نسخه Open Beta بازی Ghost Recon Wildlands هفته اینده آغاز میشود

آپدیت 3 بازی Ghost Recon Wildlands منتشر شد + لیست تغییرات در این آپدیت

نسخه Open Beta بازی Ghost Recon Wildlands هفته اینده آغاز میشود

به گزارش Ubisoft کلیه کاربرانی که در نسخه Closed Beta یا Open Beta همکاری کنند ، به سه ماموریت اضافه در زمان انتشار بازی دسترسی خواهند داشت!

نسخه Open Beta بازی Ghost Recon Wildlands هفته اینده آغاز میشود

در صورتی که نسخه Closed Beta رو نتونستید بازی کنید ، جای نگرانی نیست چرا که نسخه Open Beta بازی از مورخه 23 الی 27 February در دسترس عموم خواهد بود !! و Preload بازی نیز از تاریخ 21 خواهد بود!

نسخه Open Beta علاوه بر تمامی محتوای Closed Beta چندین محتوای جدید را نیز در اختیار خواهند داشت که شامل استان Montuyoc نیز میشود.

به گزارش Ubisoft تمام کاربرانی که در نسخه های Open Beta یا Closed Beta همکاری کنند در زمان انتشار بازی به سه ماموریت اضافه نیز دسترسی خواهند داشت ، البته توجه کنید که باید با همان اکانتی که نسخه Beta را روی ان نصب و بازی کرده اید ، نسخه کامل بازی رو خریداری کنید!!

تفاوت نسخه Open Beta و Closed Beta در چیست ؟ نسخه Closed Beta بیشتر برای یافت و رفع باگ ها و مشکلات بازی و مسائل دیگر می باشد و در دسترس عموم نیست ، در این نسخه تعداد محدودی از کاربران به بازی دسترسی خواهند داشت که تعداد آن نیز توسط کمپانی سازنده بازی مشخص میگردد و شما معمولا از قبل نیز باید برای بازی ثبت نام کرده باشید و در صورتی که کمپانی سازنده بازی شما را تایید کند ، به بازی دسترسی خواهید داشت.

اما نسخه Open Beta در دسترس عموم هست و همه کاربران میتوانند اکانتی ایجاد کنند و بازی را دانلود کرده و شروع به بازی کنند.!

==========================