خانه » بازی ها » اخبار بازیها » سرویس جدید Xbox Game Pass معرفی شد

سرویس جدید Xbox Game Pass معرفی شد

سرویس جدید Xbox Game Pass Subscription معرفی شد

سرویس جدید Xbox Game Pass معرفی شد

امروز کمپانی بزرگ مایکروسافت سرویس جدید Xbox Game Pass را معرفی کرد یک سرویس جدید اشتراک بازی که قرار است در بهار 2017 عرضه شود ، این سرویس به شما دسترسی نامحدود به بیش از 100 بازی از Xbox One و سرویس Xbox 360 Backward Compatibility را میدهد و قیمت اشتراک ماهانه این سرویس نیز 9.99 دلار تعیین شده است.

سرویس جدید Xbox Game Pass معرفی شد

به گفته Phil Spencer این سرویس بازی هایی از بزرگترین کمپانی های صنعت گیم همچون 2K, 505 Games, Bandai Namco Entertainment, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, SEGA, SNK CORPORATION, THQ Nordic, Warner Bros. Interactive Entertainment و Microsoft Studios را در اختیار شما قرار خواهد داد. او همچنین به بازی های Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 اشاره کرد که در زمان عرضه این سرویس در دسترس خواهند بود.

همچنین تمامی عناوین موجود در کاتالوگ Xbox One با تخفیف برای کاربران Xbox Game Pass در دسترس خواهند بود ، که شما میتوانید بازی مربوطه را خریداری کرده و برای همیشه نگه دارید.

در سرویس Xbox Game Pass همچنین ماهانه بازی هایی از لیست این سرویس خارج و بعضی بازی های دیگر اضافه خواهند شد در واقع به صورت گردشی می باشد ، این کار برای اپدیت نگه داشتن بازی های این سرویس می باشد.

Phil Spencer در نهایت با جملات زیر صحبت های خود را به پایان رساند.

” ما امیدواریم از Xbox Game Pass و تمام ان چیزی که برای ارائه دارد لذت ببرید . ما منتظر شنیدن نظرات گیمرها در Xbox Insider Program و پس از ان بقیه گیمرها در جامعه Xbox وقتی که بصورت گسترده در بهار در دسترس خواهد بود هستیم ، نظرات و انتقادات به بهبود این سرویس برای تمام گیمرها کمک خواهد کرد”

=============================

بخش خبری Game4pc