خانه » بازی ها » اخبار بازیها » جزئیات تمام 4 اکسپنشن بازی Battlefield 1 اعلام شد

جزئیات تمام 4 اکسپنشن بازی Battlefield 1 اعلام شد

خرید CD Key اریجینال Origin بازی Battlefield 1

جزئیات تمام 4 اکسپنشن بازی Battlefield 1 اعلام شد

EA و DICE امروز جزئیات هر چهار Expansion بازی Battlefield 1 را منتشر کردند ، این Expansion ها هم به صورت تکی و هم به صورت کلی به عنوان Season Pass بازی Battlefield 1 با قیمت 50 دلار دسترس می باشد.

اولین Expansion آین بازی که They Shall Not Pass نام دارد و تاکنون جزئیات زیادی از آن منتشر شده است به شما اجازه میدهد که در مورد ارتش فرانسه و جنگ در Verdun می باشد که شما تانک Char 2C و خودرو کلاس behemoth را در اختیار خواهید داشت.

دومین Expansion این بازی In The Name Of Tsar نام دارد ارتش روسیه را به بازی می اورد و به شما اجازه میدهد که در کنار Hussarها(سربازان سوراه نظام) به مبارزه بپردازید و همچنین در مجمع الجزایر سرد و دره های پوشیده از برف راه کوهستانی Lupkow به مبارزه بپردازید.

سومین Expansion این بازی به نام Turning Tides قول مبارزات دریایی ، زمینی و هوایی و همچنین حملات ساحلی و مبارزات کشتی ها را میدهد چون این Expansion مربوط به روزهای اول جنگ Gallipoli می باشد .

چهارمین و اخرین Expansion این بازی که Apocalypse  نام دارد مشهورترین مبارزات جنگ جهانی دوم را در خود خواهد داشت و ابزار وحشیانه و سلاح هایی که در ناامیدی و بن بست ها ساخته شده اند را به بازی معرفی میکند.

============================

بخش خبری Game4pc