خانه » بازی ها » اخبار بازیها » بخش Multiplayer بازی Sniper Ghost Warrior 3 تا 3 ماهه سوم 2017 تاخیر خورد

بخش Multiplayer بازی Sniper Ghost Warrior 3 تا 3 ماهه سوم 2017 تاخیر خورد

آپدیت جدید Sniper Ghost Warrior 3

بخش Multiplayer بازی Sniper Ghost Warrior 3 تا 3 ماهه سوم 2017 تاخیر خورد

امروز بازی Sniper Ghost Warrior 3 که در چندین مرحله تاخیر خورده بود بالاخره برای PC,PS4,Xbox One منتشر شد . اما ظاهرا این انتشار فقط برای قسمت SinglePlayer بازی بوده و قسمت Multiplayer اینبار تاخیر خورده است . بر اساس CI Games قسمت Multiplayer بازی به دلایلی از بازی جدا شده است تا تجربه بازیکنان در Single Player را بهم نریزد.

بخش Multiplayer بازی Sniper Ghost Warrior 3 تا 3 ماهه سوم 2017 تاخیر خورد

بر اساس اعلامیه CI Games بخش Multiplayer این بازی در سه ماهه سوم سال 2017 به عنوان یک آپدیت رایگان به بازی اضافه خواهد شد و تا ان زمان کلیه کاربران فقط قسمت ُSinglePlayer را در دسترس خواهند داشت.

اعلامیه CI Games در خصوص این تصمیم گیری :

” در زمان توسعه بازی Sniper Ghost Warrior 3 هدف ما دو چیز بوده است : اولین ارائه بهترین تجربه Single Player در بلند پروازانه ترین عنوان از سری Sniper Ghost Warrior تا به امروز بوده است. این همیشه هدف ما بوده است و ما از انچه که انجام داده ایم و با شما اشتراک میگذاریم سربلند هستیم. دومین مورد تاکید ما بر ارائه اپدیت های پیاپی پس از انتشار بازی با تمرکز روی محتوایی که تجربه بازی را بهبود میبخشد بوده است . بنابراین ما تصمیم گرفتیم آپدیت Multiplayer را (که برای کاربران ما رایگان خواهد بود)پس از انتشار (سه ماهه سوم 2017) به خاطر دلایل فوق عرضه کنیم . تا تجربه بخش SinglePlayer بازی خراب و برهم زده نشود.

==============================

بخش خبری Game4pc