خانه » بازی ها » اخبار بازیها » اولین تریلر گیم پلی بازی BattleTech منتشر شد – توسط Paradox منتشر میشود!

اولین تریلر گیم پلی بازی BattleTech منتشر شد – توسط Paradox منتشر میشود!

اولین تریلر گیم پلی بازی BattleTech منتشر شد - توسط Paradox منتشر میشود!

اولین تریلر گیم پلی بازی BattleTech منتشر شد – توسط Paradox منتشر میشود!

امروز Paradox Interactive و توسعه دهنده بازی BattleTech یعنی Harebrained Schemes اعلام کردند که بازی جدید Turn-Based استراتژی BattleTech توسط Paradox منتشر خواهد شد. این اعلامیه با اولین تریلر از گیم پلی این بازی همراه بود که میتوانید در زیر مشاهده فرمایید.

آقای Johan Sjöberg از paradox Entertainment در ادامه این اعلامیه اعلام کرد :

ما نمیتوانستیم شانس کار کردن با Harebrained Schemes را با توجه به اینکه یکی از طرفداران پر و پا قرص سری جدید Shadowrun انها هستیم . موقعی معرفی دوباره بازیکنان Strategy ما به ریشه دنیای BattleTech ، این همکاری را جذاب تر میکند . ما به همان اندازه حمایت کنندگان این بازی در مورد BattleTech شگفت زده هستیم ، و نمیتوانیم صبر کنیم تا قسمت خود را در مورد انتشار و ارائه ان به فروشگاه انجام دهیم .

ریاست Harebrained Schemes ادامه داد :

 ما در HBS احترام بسیار زیادی برای تاریخچه طولانی بازی های با کیفیت استراتژی که توسط Paradox منتشر شده ، قائل بوده ، و از اینکه BattleTech به ان تاریخچه بپیوندد بسیار سرافراز هستیم . ما از توانایی خود جهت ایجاد یک بازی شایسته ی فرنچایز MechWarrior مطمئن هستیم و از اینکه متخصصین Paradox به ما در انتشار ان در گسترده ترین حالت ممکن کمک میکنند بسیار شگفت زده هستیم.

عنوان BattleTech توسط kickstarter Campaign در سال 2015 موفق شد مبلغی بالغ بر 2,865,422  جهت انجام این پروژه به دست آورد و تاریخ انتشار احتمالی آن نیز سال 2017 اعلام شده است.

BattleTech.PDXCON.Trailer vimeo play

===========================

بخش خبری Game4pc