نحوه رفع ارورهای Isdone.dll و Unarc در نصب بازی ها + دلایل آن

نحوه رفع ارورهای Isdone.dll و Unarc در نصب بازی ها + دلایل آن

نحوه رفع ارورهای Isdone.dll و Unarc در نصب بازی ها + دلایل آن

با توجه به گسترش بازی های رایانه ای و افزایش حجم روزافزون انها ، شاهد گروه های ریپک مختلف در زمینه بازی های PC هستیم ، که با توجه به مزیت ارائه بازی ها با حجمی بسیار کمتر ، این امر خارج از مشکلات و موارد نیز نیست که این موارد گاها در سیستم های ضعیف تر بیشتر نیز داده میشوند.

همانطور که میدانید نسخه های ریپک شده بازی ها به شدت فشرده سازی شده اند به همین امر در صورتی که در زمان نصب موارد زیر را رعایت نفرمایید ، ممکن است با ارورهایی همچون Isdone.dll یا Unarc که از unarchive یعنی خارج کردن فایل ها از حالت فشرده گرفته شده است مواجه شوید.

  • در مرحله اول همیشه مطمئن شوید در زمان نصب بازی های ریپک شده انتی ویروس خود را غیر فعال کنید ، چرا که در صورتی که انتی ویروس فعال باشد سیستم Realtime ان تمام فایل هایی که در حال اجرا می باشند را بصورت اتوماتیک اسکن میکند و باعث کندشدن سیستم و همچنین ایجاد اختلال در بعضی موارد میشود ، که وقتی این امر را در مورد بازی های ریپک شده در نظر بگیریم ، امکان برخورد به مشکل در هنگام نصب افرایش می یابد.
  • در صورتی که سیستم خود را Over Clock کرده اید و با این ارورها برخورد میکنید ، فرکانس های پردازنده و… را به حالت عادی و Default باز گردانید و مجدد بازی را نصب کنید.
  • در هنگام نصب بازی ها ، از اجرای برنامه های مختلف همچون مرورگر اینترنت ، پلیرها و …. جلوگیری فرمایید.
  • بازی های ریپک شده به فضایی بسیار بیشتر برای نصب احتیاج دارند ، چرا که در زمان نصب باید ابتدا از حالت فشرده و ریپک شده خارج شوند ، به طور مثال برای بعضی از بازی های 40GB تا بیش از 75GB فضا نیاز است ، که این امر بیشتر نسبت به گروه ریپکر دارد ، لذا مطمئن شوید در محل نصب فضای کافی وجود دارد.
  • فایل های Setup را همیشه از طریق Run as admin اجرا کنید . و همیشه سیستم خود را بیکار رها کنید تا فقط کار نصب انجام شود.
  • از ریپک هایی استفاده کنید که از برنامه های ریپک معتبرتر و پایدارتری استفاده میکنند .
  • سعی کنید همیشه قبل از نصب یک ریپک سیستم خود را ریست کنید تا RAM ، page file و … سیستم شما از وجود برنامه های و فایل های مختلف پاکسازی گردد.
  • در صورتی که در هنگام دانلود پارت های مختلف دچار مشکل شده اند و مجبور به تعمیر انها با استفاده از ریکاوری رکورد شده اید ، پارت های خراب شده را مجدد دانلود کنید چرا که در اکثر مواقع تعمیر پارت های بازی های ریپک شده به علت فشرده سازی بالا ممکن نیست و حتی با وجود تعمیر نیز ان پارتها در نصب بازی اختلال ایجاد میکنند و بازی قابل نصب نخواهد بود!
  • گاهی مواقع نیز ارور ISdone به خاطر کمبود فضا در پارتیشن یا به عبارتی درایوی که در ان بازی را نصب میکنید دارد ، که این موضوع در صفحه ارور نیز ذکر میشود ، توجه داشته باشید که نسخه های ریپک همیشه به فضایی بیش از حجم مورد نیاز بازی برای نصب نیاز دارند ، که این امر گاها در فایل های NFO انها نیز ذکر میشود ، لذا قبل از نصب هر ریپک مطمئن شوید که فضای کافی را در درایو مربوطه دارید.

شما میتوانید مشکلات و ارورهای خود را در بخش کامنت ها مطرح کرده تا بررسی و پاسخ دهیم!

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: http://www.nikibicare-joho.info | Thanks to I-r4i.com, www.3dsmonde.com and www.regiofora.com