تریلر زمان انتشار Ghost Recon Wildlands Fallen Ghosts DLC + جزئیات

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands-FitGirl Repack نسخه فشرده

تریلر زمان انتشار Ghost Recon Wildlands Fallen Ghosts DLC

امروز DLC جدید Fallen Ghosts که دومین اکسپنشن بازی برای کاربران دارای Season Pass می باشد ، منتشر شده و در دسترس می باشد این در حالیست که کاربران فاقد Season Pass باید تا هفته اینده جهت خرید و دریافت ان صبر کنند .

داستان اکسپنشن Fallen Ghosts و جزئیات :

Fallen Ghosts حاوی 15 ماموریت جدید و 4 رئیس در نقشه Wildlands بوده ، علاوه بر ان شما حال میتوانید level خود را تا 35 افزایش دهید که قبل از انتشار این DLC تا 30 بود . لازم به ذکر است کاراکتری که در Fallen Ghosts پا در کفش او میگذارید ، با کاراکتر بازی اصلی متفاوت خواهد بود.

بعد از پایان بازی ، و شکست Cartel هم اکنون Santa Blanca در مرحله جدیدی از جنگ قرار گرفته است ، چرا که نیروی نظامی قادر به حفظ کنترل نیست ، لذا در نتیجه ان گروه جدیدی به نام Los Extranjeros که از نیروی نظامی ، مزدوران و عضوهای قبلی Cartel می باشد ، تشکیل شده که تنها هدف انها از میان برداشتن نیروهای نظامی امریکایی موجود در Santa Blanca می باشد.

این اکسپنشن برای کاربران دارای Season Pass که قیمتی بالغ بر 39.99 دلار می باشد رایگان بوده در حالی که در مورخه 6 June برای کاربران فاقد Season Pass با مبلغ 14.99 دلار در دسترس خواهد بود.

شما میتوانید تریلر زمان انتشار ان را در زیر مشاهده فرمایید.

TC.Ghost.Recon.Wildlands-Fallen.Ghosts.DLC-Launch.Trailer vimeo play

===================================

بخش خبری Game4pc

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: 3dsmonde | Thanks to http://www.carter4ids.com, http://www.jatekvilag.org and www.beautyslim.info