تریلر زمان انتشار Mafia 3 Stone Unturned DLC

تریلر زمان انتشار Mafia 3 Stone Unturned DLC

تریلر زمان انتشار Mafia 3 Stone Unturned DLC

اخیرا توسعه دهنده Hangar 13 جدیدترین DLC بازی Mafia III را منتشر کرد . در Mafia III Stone Unturned شما مجدد با Donovan که مامور پیشین CIA بوده تیم میشوید.

داستان و جزئیات Mafia III Stone Unturned DLC :

Stone Unturned شما را به خارج از New Bordeaux و در یک جزیره جنگلی به دنبال یک رقیب قدیمی Donovan به نام Connor Aldridge و نیروهای مزدور او که به دنبال محموله یک هواپیمای سقوط کرده میباشند ، میبرد. به همراه محیط و بخش داستانی جدید دو لباس جدید و همچنین خودرویی جدید به همراه مسلسل به بازی اضافه خواهند شد، شما همچنین میتوانید تیم های تک تیرانداز کلانتر را به میدان نبرد وارد کنید.

لازم به ذکر است کاربران دارای Season Pass میتوانند این DLC را فوری دانلود کنند در حالی که کاربران فاقد ان میتوانند به مبلغ 14.99 دلار این DLC را خریداری کنند.

شما همچنین میتوانید ریلیز جدید Mafia III Stone Unturned CODEX را به رایگان دانلود کنید یا در صورتی که این بازی را از قبل دارید این DLC را بصورت جداگانه از اینجا دانلود کنید.

این DLC با تریلر زمان انتشار نیز همراه بود که به مدت 1 دقیقه و 40 ثانیه میباشد و میتوانید در زیر مشاهده فرمایید.

Mafia.3-Stone.Unturned.DLC.Launch.Trailer vimeo play

================================

بخش خبری Game4pc

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: http://www.3dsmonde.com | Thanks to acheter r4 3ds, www.falklands25.com and http://www.unzensiert-privat.com