خانه » بازی ها » اخبار بازیها » تریلر معرفی بازی Need For Speed Payback + تصاویر جدید و تاریخ انتشار

تریلر معرفی بازی Need For Speed Payback + تصاویر جدید و تاریخ انتشار

تریلر معرفی بازی Need For Speed Payback + تصاویر جدید و تاریخ انتشار

تریلر معرفی بازی Need For Speed Payback + تصاویر جدید و تاریخ انتشار

امروز  Electronic Arts و Ghost Games عنوان جدید سری NFS را با نام Need For Speed Payback معرفی کردند و همانطور که Ghost Games قبلا نیز اعلام کرده بود این نسخه از Need For Speed دارای بخش Single Player نیز خواهد بود که شخصیت اصلی و پروتاگونیست ان Tyler Morgan یک مسابقه دهنده خیابانی بوده که به دنبال بازسازی گروه خود می باشد .

در Need For Speed Payback در کل 5 کلاس مختلف خودرو Race, Drift, Off-Road, Drag و Runner وجود خواهد داشت . البته شما از طریق منو به سفارشی سازی پیشرفته ای نیز دسترسی خواهید داشت و همچنین شما میتوانید در این بازی خودروهای فرسوده رهاشده را نیز با جستجو در محیط Open World بازی پیدا کنید.

لازم به ذکر است که کاربران EA و Origin Access میتوانند در November 2 با استفاده از Play First Trial خود به بازی دسترسی داشته باشند و کسانی که نسخه Deluxe Edition بازی را خریداری کنند در Nvemeber 7 وارد بازی خواهند شد در حالی که تاریخ رسمی بازی برای تمام کاربران دیگر November 10 خواهد بود.

معرفی عنوان Need For Speed Payback با تریلر معرفی ان نیز و چندین اسکرین شات همراه بود که میتوانید در زیر مشاهده فرمایید.

عنوان Need For Speed Payback در تاریخ November 10 برای سه پلتفرم PS4,Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

تریلر معرفی بازی Need For Speed Payback

Need for Speed Payback Official Reveal Trailer vimeo play

================================

بخش خبری Game4pc