خانه » بازی ها » اخبار بازیها » تریلر معرفی بازی FIFA 18 + تاریخ انتشار 29 August

تریلر معرفی بازی FIFA 18 + تاریخ انتشار 29 August

FIFA 18-Black Box

تریلر معرفی بازی FIFA 18 + تاریخ انتشار 29 August

همانطور که دیروز کمپانی EA اعلام کرده بود ، امروز تریلر معرفی FIFA 18 و ستاره کاور ان Chris Ronaldo را معرفی کرد . این تریلر به مدت 50 ثانیه و سینماتیک می باشد.

عنوان FIFA 18 در مورخه 29 August برای PS4, Xbox One, PC, PS3, Xbox 360 و همچنین Nintendo Switch منتشر خواهد شد . لازم به ذکر است نسخه Nintendo Switch این عنوان از انجین Frostbite که در نسخه سال قبل PC و کنسول های نسل فعلی و همچنین اولین انتشار ” The Journey” که امسال به عنوان “The Journey: Hunter Returns” بازخواهد گشت ، معرفی شد بهره نخواهد برد.  و قسمت Journey Mode را نیز درون خود جای نخواهد داد.

همچنین عنوان FIFA 18 افسانه ها (بازیکن های بازنشته ای که در FIFA Ultimate Team حضور داشتند) را به خاطر مولتی پلتفرم” Icons” در خود جای نخواهد داد . بر اساس EA مولتی پلتفرم ICONS در تمام پلتفرم ها در دسترس خواهد بود .

بازی FIFA 18 در 3 ویرایش در دسترس خواهد بود : Standard Edition پس از ان the Ronaldo Edition و  ICON Edition . نسخه The Ronaldo Edition به همراه 3 روز Early Access خواهد بود در حالی که نسخه ICON Edition به همراه چندین  هدیه FIFA Ultimate Team در فرم بازیکن های قرض گرفته شده و سه روز Early Access  در دسترس خواهد بود.

اگر شما این بازی را Pre Order کنید شما Christiano Ronaldo را در FUT به قرض ، 8 کیت ویژه FUT ، و با در نظر گرفتن اینکه شما چه نسخه ای را Pre Order کنید تا نهایتا به ارزش 60 دلار Jumbo Premium Gold FUT packs دریافت میکنید.

شما میتوانید تریلر معرفی این بازی را در زیر مشاهده فرمایید ، لازم به ذکر است معرفی کامل FIFA 18 در مورخه June 10 درمراسم EA Play در هالیوود می باشد.

شما همچنین میتوانید چندین تصویر منتشر شده از بازی را در زیر با کیفیت بسیار بالا مشاهده فرمایید.

FIFA 18 REVEAL TRAILER - FUELED BY RONALDO vimeo play