NBA Live 18 دارای WNBA خواهد بود!

NBA Live 18 دارای WNBA خواهد بود!

دیروز EA Sports اطلاعات جدیدی را برای بازی NBA Live 18 منتشر کرد. این بازی بسکتبال که در آینده منتشر خواهد شد، شامل فهرست کامل تیم های WNBA یا همان بسکتبال زنان خواهد شد.

به گفته ناشر بازی ، تیم ها در منوی WNBA Play Now در دسترس خواهند بود. طرفداران قادر خواهند بود به عنوان بازیکنان WNBA مورد علاقه خود برای یک بار بازی آنلاین یا آفلاین بازی کنند. متاسفانه بازیکنان WNBA در هیچ یک از حالت های حرفه ای بازی قابل پخش نخواهد بود و بازیکنان قادر به بازی در برابر یک تیم NBA نخواهند بود. با این حال، همیشه شانس وجود دارد که پس از انتشار بازی منتشر شده است که به روز رسانی اجازه خواهد داد که کاربران از بازیکنان WBNA در حالت های دیگر بازی استفاده کنند.

معرفی بازیکنان WNBA در این بازی در تابستان 2016 آغاز شد، جایی که چندین شخصیت برجسته در بسکتبال زنان به استودیوی Tiburon EA Sports در ونکوور، کانادا رفتند تا ضبط بازی را برای بخش WNBA آغاز کنند.

در حالی که این یک گام بزرگ برای ورزش زنان است، این اولین بار نیست که EA تیم های زنان را در بازی های ورزشی خود معرفی کند. در سال 2015، EA تیم های زن در FIFA 16 و FIFA 17 در سال 2016 را معرفی کرد. گرچه تیم زنان نیز در هیچ یک از حالت های حرفه ای فیفا در دسترس نبود، کاربران می توانند مسابقات جهانی را با آنها ایجاد کنند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این بازی داشته باشید، می توانید تریلر WNBA را زیر این مقاله بررسی کنید، یا می توانید به آخرین بازی نگاه کنید تا آخرین تریلر گیم پلی را بررسی کنید. انتظار میرود NBA Live 18 در ماه دسامبر در PlayStation 4 و Xbox One عرضه شود.

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: denmarkcopenhagenhotels.com | Thanks to www.r4igolduk.com, http://www.801v.com and r4i 3ds