تاریخ انتشار آپدیت Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid اعلام شد

Tom Clancys Rainbow Six Siege Operation Blood Orchid-Corepack

تاریخ انتشار آپدیت Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid اعلام شد

کمپانی Ubisoft اخیرا جزئیات بیشتری در خصوص اپدیت جدید Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid منتشر کرده است .

این اپدیت دومین اپدیت از محتوای سال 2 یا به عبارتی Year 2 Pass بازی میباشد که با عنوان Operation Blood Orchid و در August 29 برای PC, PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد . این اپدیت 3 اپراتور جدید و همچنین یک نقشه واقع در Hong Kong به بازی می اورد ، نقشه جدید بصورت رایگان برای تمامی کاربران در دسترسی خواهد بود در حالی که برای در اختیار داشتن 3 اپراتور جدید شما به پول درون بازی یا Pass سال 2 نیاز خواهید داشت.

در زمان انتشار این اپدیت در مورخه August 29 ، هر 3 اپراتور جدید برای کاربران دارای Pass سال 2 فورا در دسترس خواهند بود این در حالیست که کاربران دیگر در مورخه September 5 یعنی با 6 روز تاخیر این اپراتورها را میتوانند با پول درون بازی تهیه کنند. از این 3 اپراتور جدید ، 2 اپراتور از واحد وظائف ویژه هنگ کنگ و 1 اپراتور از واحد GROM ضد تروریسیتی لهستان میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این اپدیت شما میتوانید تیزر زیر را نیز تماشا کنید که به Gamescom 2017 اشاره دارد و جزئیات بیشتری در ان در مورد اپدیت جدید Siege منتشر خواهد شد.

Rainbow Six Pro League - Finals at Gamescom vimeo play
راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: http://www.baby-model.info | Thanks to http://www.r43ds.us, www.handmadebymeet.nl and www.kaligraphe.com