جدیدترین به روزرسانی Grand Theft Auto Online شامل یک ماشین جدید است

Rockstar همچنان پشتیبانی خود را از حالت آنلاین Grand Theft Auto V با منتشر کردن به روزرسانی های جدید نشان می دهد.
Rockstar Games یک به روزرسانی جدید برای Grand Theft Auto Online، با ارائه تخفیف های جدید در موارد متعدد و غیره را ایجاد کرده است.

به گفته توسعه دهنده، به روزرسانی جدید اضافه شده است Ocelot XA-21 Supercar، که در حال حاضر در دسترس است برای خرید در Legendary Motorsport. همراه با یک وسیله نقلیه جدید، پچ ارائه می دهد تخفیف در تریلر ضد هواپیما Vom Feuer، هواپیما ماموت Hydra، باکینگهام Valkyrie هلی کوپتر، کامیون JoBuilt فانتوم گوه، وسیله نقلیه HVY APC و بندر Route 68 برای 25٪ تخفیف. این پیشنهاد تا دوشنبه، اوت 21 در دسترس است.

علاوه بر این، ماموریت های فروش Gunrunning، و همچنین حالت های Sumo و Slasher، دو جایزه GTA $ و RP را ارائه می دهند. در بالای آن، Rockstar در حال حاضر تی شرت سیاه Coil را برای هر کس که ماموریت فروش را قبل از اوت 21 انجام می دهد ارائه می دهد.

آخرین مسابقه در این هفته یک مسابقه قهرمانانه وسایل نقلیه با عنوان Plummet II است؛ هر کسی که در مسابقات شرکت می کند، RP سه گانه و همچنین مقدار قابل توجهی از GTA $ برای کسانی که در سه سطح به پایان برسند، دریافت خواهند کرد. در حالی که دادگاه زمان جدید در Tonga Valley است، کسانی که موفق به ضرب و شتم زمان مورد نظر با GTA $ و RP ارائه شده است.

راه اندازی شده توسط وب سایت تخصصی بازی های رایانه ای و آموزش
All Rights Reserved 2016-2018
Powered by WordPress | Theme Designed by: blendiberia09.org | Thanks to f1-sms.com, nintendo r4 3ds xl and www.beautyslim.info