به نام حضرت حق

خریدار گرامی لطفا همواره قبل از استفاده از سرویس ها/ محصولات این فروشگاه قوانین سرویس دهی این فروشگاه را مطالعه کرده و به ان پایبند باشید تا از هر گونه سوءتفاهم یا مواردی از این قبیل خودداری شود!

عمومی

 1. تمامی خرید و فروشها نهایی میباشد و امکان بازگشت وجه وجود ندارد ، لذا در خرید خود دقت فرمایید !
 2. قبل از هر خرید توضیحات محصول مورد نظر را مطالعه فرمایید ، پرسنل این فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال خریدهای اشتباهی و مواردی از این قبیل ندارند و بازگشت وجه انجام نمیگردد !
 3. در هنگام ثبت سفارش از مشخصات صحیح فردی خود اعم از نام و نام خانوادگی و … استفاده فرمایید و از درج مشخصات جعلی اکیدا خودداری فرمایید .
 4. در صورتی که مشخصات فرد خریدار صحیح نباشد یا جعلی باشد حق بلوکه کردن مبلغ پرداختی تا زمان ارائه مدارک هویتی صحیح و ارائه توضیحات از جانب مشتری برای این فروشگاه محفوظ بوده و این فروشگاه و مسئولین ان میتوانند بدون ارائه توضیح به مشتری مذکور سفارش را لغو کنند.
 5. هر گونه اعتراض مشتری به کیفیت محصولات فقط در صورت عدم وجود توضیح و ضابطه راجع به ان در صفحه محصول مذکور مد نظر قرار گرفته در غیر اینصورت این فروشگاه و مسئولین ان هیچ گونه مسئولیتی در قبال ان ندارند .
 6. در صورتی که اعتراض مشتری در خصوص عدم کیفیت کالا با بند 5 سازگاری داشته باشد مسئولین این فروشگاه تمام تلاش خود را برای رفع مشکل و رضایت مشتری بکار خواهند برد.
 7. از هر گونه ایجاد مزاحمت اینترنتی برای پرسنل این فروشگاه خودداری فرمایید ، در صورتی که مشتری بدلایل ناموجه اقدام به تماس ها و ارسال پیام های مکرر به پرسنل پشتیبانی فروشگاه نماید ، مسئولین این فروشگاه میتوانند بدون ارائه توضیح سفارش مذکور را لغو کرده و حق اقدام قضایی بدلیل مزاحمت اینترنتی برای این فروشگاه محفوظ است.
 8. در اکثر محصولات بازه زمانی ارسال/انجام سفارش در توضیحات محصول درج شده ، از ارسال پیام ها و انجام تماس های متوالی جهت تسریع در انجام سفارش خودداری فرمایید ، در خصوص اینگونه مزاحمت ها بر اساس بند 7 عمل خواهد شد.
 9. اکثر سفارشات طی بازه زمانی نهایتا 24 ساعت تحویل مشتری میشوند در صورتی که پس از پایان این بازه زمانی (به هر دلیلی )سفارش خود را دریافت نکردید از طریق کانال های ارتباطی فروشگاه پیگیر سفارش خود باشید ، در صورت عدم پیگیری مشتری این فروشگاه و مسئولین ان هیچ مسئولیت مادی یا معنوی در قبال سفارش مذکور و مبلغ پرداختی ندارند
 10. خریدار موظف است در هنگام ثبت سفارش مشخصات هویتی خود اعم از نام ، نام خانوادگی را بصورت صحیح و به زبان فارسی درج کند ، در صورت عدم رعایت این مسئله حق عدم انجام سفارش بدون هیچ گونه ارائه توضیح به مشتری برای مسئولین این فروشگاه محفوظ است افزون بر ان درخواست بازگشت وجه نیز شامل کسر کارمزد تعیین شده توسط پرسنل فروشگاه و همچنین ارائه مدارک صحیح هویتی میباشد.
 11. کلیه مشخصات هویتی درج شده در سفارش باید با مشخصات کارت بانکی که از ان برای پرداخت سفارش استفاده کرده اید یکسان باشید ، از ثبت سفارش با کارت های بانکی دیگران و یا ثبت سفارش با کارت بانکی خود برای دیگران و مواردی از این قبیل اکیدا خودداری فرمایید ، در صورت مشاهده اینگونه موارد ، مسئولین این فروشگاه مجاز میباشند مدارک هویتی لازم را از مشتری دریافت کنند.

مالی

 1. بدلیل نوسانات نرخ ارز در توضیحات برخی محصولات از مشتری خواسته شده که قیمت را با پشتیبانی فروشگاه هماهنگ کند لذا خریدار موظف به هماهنگ کردن آن با واحد فروش میباشد! بدیهی ست که در صورت عدم انجام اینکار خریدار موظف به پرداخت ما به تفاوت در صورت نیاز بوده و قاعدتا بازگشت وجه انجام نمیگردد!
 2. در صورتی که در خصوص سفارش مشتری تصمیم به بازگشت وجه(به هر دلیلی) گرفته شود ، شخص مشتری موظف است مشخصات درخواستی پرسنل این فروشگاه اعم از شماره کارت/حساب بانکی را ارائه دهد .
 3. در صورت وجود مشکل در سفارش ، شخص مشتری موظف است همواره از طریق راه های ارتباطی مطمئن و نوشتاری (ایمیل پشتیبانی فروشگاه و تلگرام پشتیبانی) پیگیر سفارش خود باشد در غیر اینصورت این فروشگاه و کلیه مسئولین ان هیچ گونه مسئولیت مادی و معنوی در قبال مبلغ پرداختی ندارند.
 4. بازه زمانی بازگشت وجه در شرایط مشمول 24 الی 72 ساعت میباشد.